Odwiedź nas na:

 

 

Rybnik

Plac Wolności 15

44-200  

Jubiler Pośpiech

+48 533 661 319

O FIRMIE

Ponad 20 letnia tradycja, miłość do pięknej biżuterii i ciągłe dążenie do doskonałości...

Jubiler Pośpiech to firma, która na rynku pojawiła się w 2014 roku jako kontynuacja rodzinnej tradycji. Naszą firmę tworzą salony jubilerskie znajdujące się w Raciborzu i Rybniku oraz własna pracownia złotniczo-zegarmistrzowska.

Posiadamy szeroki asortyment biżuterii złotej, srebrnej i ze stali szlachetnej. Oferowana przez nas biżuteria wyróżnia się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. W ofercie posiadamy również zegarki znanych marek, takich jak: Atlantic, Adriatica, Casio, Citizen, Festina, Rosefield, Daniel Klein, Ice-Watch, Bering, Lacoste, Lorus, Tommy Hilfiger, Pierre Ricaud, Timberland, Jacques Lemans. USŁUGI

Od początku naszej działalności zajmujemy się usługami jubilerskimi i zegarmistrzowskimi. Prowadzimy wysokiej jakości usługi w zakresie napraw biżuterii i zegarków, grawerowania czy realizacji indywidualnych zamówień. Częścią naszego zespołu są wykwalifikowani złotnicy i zegarmistrzowie, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Fachowy, uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy personel doradzi w wyborze najlepszej biżuterii.


Dodatkowo świadczymy szeroki zakres kompleksowych usług takich jak:

- Ekspresowa naprawa biżuterii złotej i srebrnej

- Naprawa biżuterii ze stali szlachetnej    Nowość!

- Odświeżenie biżuterii złotej i srebrnej

- Wycena i skup złota oraz brylantów

- Możliwość wykonania biżuterii wg własnego pomysłu

- Naprawa zegarków, wymiana baterii oraz pasków

- GrawerowanieWysoka jakość za przystępną cenę...

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowany przez nas asortyment był zróżnicowany i oryginalny, a nasza oferta pozwoliła każdemu poczuć się pięknie za przystępną cenę. Nadrzędnym celem jest zadowolenie, nawet najbardziej wymagających klientów.

To, co nas najbardziej cieszy to uznanie powracających klientów, którzy docenili naszą dbałość o każdy detal, różnorodność asortymentu oraz profesjonalną obsługę.

 

 

Racibórz

ul. Mickiewicza 13
 
47-400
 

 

 

Racibórz

ul. Opawska 18
 
47-400

Salon i pracownia 

Racibórz, ul. Mickiewicza 13

Salon

Racibórz, ul. Opawska 18

Salon

Rybnik, Plac Wolności 15